Warsztaty rodzicielskie – cykl spotkań

 

Zapraszam wszystkich rodziców zainteresowanych tematyką psychologii rozwojowej dziecka oraz wychowania przez dobrą relację na comiesięczne warsztaty i dyskusje. Będziemy spotykać się w 2 terminach – ostatnia środa oraz ostatnia sobota miesiąca na 1,5h i wspólnie, po moim teoretycznym wstępie, rozważać praktyczne aspekty rodzicielstwa bliskości i pokrewnych podejść do relacji z dzieckiem.

Kto?

Karolina Gruszczyńska. Psycholog i psychoterapeutka, od kilku lat prowadząca konsultacje rodzicielskie, terapię dzieci oraz rodzin a także grupy terapeutyczne dla dzieci w dużej poradni psychologiczno-psychiatrycznej. Ukończyłam szkołę psychoterapii INTRA w nurcie humanistycznym i pracuję również z osobami dorosłymi i nastolatkami.

Gdzie?

Siedziba Blisko – Bohdziewicza 27.

Tematy warsztatów oraz terminy:

1. Samoregulacja – jak ją wspierać u siebie i u dziecka – 26.09. o 17 oraz 29.09. o 10.30

2. Złość u małych i u dużych – 27.10. o 10:30 oraz 31.10. o 17

3. Relacja bez nagród i kar – 24.11. o 10:30 i 28.11. o 17

Zapisy:

Zapisać można się na cykl 3 warsztatów w terminie środowym lub sobotnim. Spotykamy się w grupach max 12 osobowych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczególnie zapraszam rodziców dzieci zapisanych do Blisko – będzie okazja do omówienia sytuacji zarówno domowych jak i rówieśniczych. Zapraszamy z dziećmi – będą miały zapewnioną opiekę osoby dorosłej w naszej sali zabaw!

Zgłoszenia wysyłamy na: kar.gruszczynska@gmail.com

Cena:

50 zł od osoby lub 85 zł dla obojga opiekunów jednego dziecka za 1 spotkanie, czyi 150zł lub 255za całość.