Witaj w zakładce poświęconej naszemu gabinetowi.

Gabinet Blisko to miejsce, gdzie profesjonalna pomoc psychologiczna (i nie tylko) spotyka się z indywidualnym podejściem do każdego człowieka, ciekawością jego zasobów i trudności oraz poszanowaniem godności każdej ludzkiej istoty. Nasz gabinet zrzesza specjalistów, których wykształcenie i doświadczenie świadczą o wysokiej jakości ich usług, zaś wyznawane w życiu i w pracy wartości gwarantują łagodne oraz empatyczne podejście do innego człowieka. Marzyło nam się takie miejsce i teraz oto je tworzymy!

Poniżej poznasz nasz zespół a w zakładce „Zapisz się!” możesz umówić się na wizytę do wybranego specjalisty.

Karolina Gruszczyńska

Psycholog i psychoterapeutka

Ten specjalista nie przyjmuje nowych Pacjentów do końca 2022 roku.

W Gabinecie Blisko zajmuję się psychoterapią dla osób dorosłych.

Od prawie 10 lat pracuję jako psychoterapeutka w poradniach psychologiczno psychiatrycznych a swoją pracę superwizuję u certyfikowanych specjalistów.

Kwalifikacje

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Intra. Pracuję czerpiąc z nurtu humanistycznego oraz Gestalt.

Z rodzicami, którzy przychodzą do mnie w sprawie swoich dzieci oraz relacji w rodzinie pracuję kierując się wartościami rodzicielstwa bliskości. Korzystam z metody Self-Reg oraz porozumienia przez współpracę.

Ukończyłam kurs Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów prowadzony przez Agnieszkę Stein.

W Gabinecie Blisko przyjmuję we wtorki oraz w środy

Małgorzata Barczuk

Neurologopeda

W Gabinecie Blisko prowadzę diagnozę, konsultacje i terapię logopedyczną dzieci w wieku 0-10 lat z trudnościami w karmieniu, z opóźnionym rozwojem mowy i z wadami wymowy. Podążam za dzieckiem, szanuję jego granice. Jestem przekonana, że rozwój możliwy jest tam, gdzie człowiek czuje się bezpiecznie. Ukończyłam kurs Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów prowadzony przez Agnieszkę Stein.

Kwalifikacje

Posiadam 10-letnie doświadczenie zawodowe. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność logopedia, oraz dwuletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS. Ponadto posiadam liczne kursy specjalistyczne.

W Gabinecie Blisko przyjmuję w poniedziałki

Małgorzata Dąbrowska-Mazurek

Psychoterapeutka

W Gabinecie Blisko prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych oraz nastolatków.

Interesuję się szeroko rozumianą twórczością. Najlepiej czuję się na styku wielu dziedzin, czasami udaje mi się dostrzec wspólny mianownik w tej różnorodności. Widzę zmagania człowieka z własnym losem jako twórczy proces, który ma głęboki sens, wiodący każdego z nas unikalną, jedyną w swoim rodzaju ścieżką.

Kwalifikacje

Jestem psychoterapeutką psychologii procesu. Ukończyłam I fazę Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu. Mam prawo do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, terapii par i rodzin oraz pracy z grupami pod superwizją. Ponadto jestem absolwentką scenografii na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz studentką V roku psychologii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

W Gabinecie Blisko przyjmuję w czwartki